logo zok

Muzyczny Piątek - logo

MP l

czwartek, 04 listopada 2021 12:36

Bluesowe Andrzejki

Zapraszamy na listopadowy Muzyczny Piątek- Andrzejki Bluesowe. To już V edycja naszych spotkań z bluesem. Wystąpią w niej, jako goście- grupa HEAVYLITES oraz ROMEK BADEŃSKI (harmonijka ustna), który zagra razem z gospodarzem tej imprezy zespołem FALKENBLUES.

HEAVYLITES to grupa przyjaciół z Piły i okolic, których połączył blues & rock. W ich repertuarze znajdziemy wszystko, co wywołuje dobre skojarzenia i wibracje. Solidny warsztat i magnetyzujący głos wokalistki, to to, co ich charakteryzuje.

ROMEK BADEŃSKI – utalentowany muzyk z Trójmiasta. Laureat konkursu harmonijki na Międzynarodowym Festiwalu Harmonijki Ustnej Harmonica Bridge Bydgoszcz-Toruń 2006.
Od tego roku regularnie w czołówce ankiety Blues Top prestiżowego pisma Twój Blues w kategorii Harmonijka Roku. Uczestnik większości festiwali bluesowych w Polsce.
Występował z czołówką polskiej sceny bluesowej i jazzowej.

FALKENBLUES - zespół, którego nie trzeba przedstawiać bywalcom złocienieckich Andrzejek Bluesowych. Energetyczny blues i feeling, który nie pozostawia obojętnym. Tym razem w połączeniu z magią harmonijki ROMKA BADEŃSKIEGO na scenie.

Andrzejki Bluesowe

 

 

 

 
26.11 (piątek) 19:00 KUP BILET

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus