logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 16 grudnia 2013 14:22

30 tys. dla ZOK od PROW

13 grudnia 2013 r. w siedzibie LGD „Partnerstwo Drawy" w Złocieńcu, dyrektor Złocienieckiego Ośrodka Kultury wzięła udział w uroczystym podpisaniu umów w obecności Pani Anny Mieczkowskiej Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Pana Andrzeja Jakubowskiego Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

„Wartko tkać - kultywowanie złocienieckiej tradycji" to projekt realizowany przez Złocieniecki Ośrodek Kultury od czerwca 2013 roku. Dzięki wsparciu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013 udało się nam zorganizować pogadankę o historii włókiennictwa w Złocieńcu. W lipcu zorganizowaliśmy cykl spotkań kultywujących tradycje tkackie w świetlicach wiejskich w Cieszynie, Darskowie, Lubieszewie, Rzęśnicy, Starym Worowie i Warniłęgu. Odbył się również II Ogólnopolski konkurs Tkaczy „Wartko tkać" oraz koncert zespołu LOKA.
A już w pierwszym kwartale 2014 roku przygotujemy wystawę fotograficzną, wydamy albumu oraz odbędzie się premiera reportażu społecznego i audioprzewodnika o historii złocienieckiego włókiennictwa. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus