logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 31 stycznia 2012 01:00

Ferie w Kinie

W każdą środę, w Kinie Mewa, podczas ferii można było zobaczyć popularne filmy animowane w promocyjnej cenie biletu 6 zł. Seanse filmowe: „Po rozum do mrówek” oraz „Miś Yogi” cieszyły się bardzo dużą popularnością. W 4 seansach uczestniczyło blisko 600 osób.

W połączeniu z seansami filmowym odbyły się także warsztaty plastyczno-filmowe, podczas których uczestnicy poznali zakamarki Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

Na chwilę zamienili się w aktorów by poczuć magię otwierającej się kurtyny podczas przedstawienia. Zobaczyli jak wygląda taśma filmu analogowego oraz odwiedzili kabinę kinooperatora.

Uczestnicy warsztatów brali udział w konkursach, między innymi na jak najszybsze i prawidłowe odnalezienie swojego miejsca na sali.  Na koniec wspólnie przypominali sobie swoje ulubione postaci filmów animowanych i starali się zaprojektować własnego bohatera filmu animowanego.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus