logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 30 stycznia 2012 21:00

Udany koncert Lecha Dyblika

Po raz pierwszy na deskach nowo otwartej sali widowiskowo-kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury wystąpił wszystkim dobrze znany Złocieńczanin Lech Dyblik.
27 stycznia, w piątkowy wieczór, w towarzystwie przyjaciół Lech Dyblik zaprezentował utwory pochodzące z najnowszej płyty artysty, pt.: „Dwa brzegi”.

Gościem specjalnym koncertu był pochodzący z Oddessy, współautor promowanej na koncercie płyty, Aleksiej Siemieniszczew.

Dźwięki wygrywane na strunach gitary  dzięki swej delikatności i autentyczności chwytały za serce. Głębokie w treści piosenki, pełne nostalgii i wspomnień skłaniały do refleksji nad życiem. Melancholijny nastrój wieczoru wprowadził audytorium w niepowtarzalną atmosferę, z której trudno było się „wybudzić”. Piosenki traktujące o życiu, miłości i przygodach dnia codziennego dotyczyły głównie lat 40 i 50 ubiegłego stulecia. Utwory muzyczne przeplatały się z zabawnie opowiadanymi anegdotami dotyczącymi głównie życia ludzi w ZSRR, w latach powojennych. Koncert rosyjskich piosenek w wykonaniu Lecha Dyblika został entuzjastycznie przyjęty przez złocieniecką widownię. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus