logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 17 kwietnia 2013 10:52

Emilka i Ania zdobywają laury w Czaplinku

W tym roku po raz pierwszy wokalistki ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury wzięły udział w 18 edycji konkursu piosenki „Wygraj sukces”. Jest to cykliczne wydarzenie artystyczne, którego celem jest integracja środowiska młodych artystów oraz umożliwienie im prezentacji własnych talentów. Konkurs ma już osiemnastoletnią tradycję, a w każdym roku bierze w nim udział ponad 2000 dzieci i młodzieży z terenu całej Polski.

Nasze eliminacje wstępne odbyły się 13 kwietnia w Czaplineckim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Wzięło w nich udział 65 wykonawców z całego województwa zachodniopomorskiego.

Złocieniecki Ośrodek Kultury reprezentowały Emilka Dąbrowska, Julia Wasiniewska, Magda Krzemińska i Anna Pietkiewicz przygotowane przez swojego instruktora Panią Wiolettę Krzemińską. Po całodniowym przesłuchaniu wszystkich wokalistów jury zakwalifikowało do eliminacji regionalnych 15 solistów. Wśród nich jest nasza wokalistka Anna Pietkiewicz z piosenką pt. „Tylko w moich snach” oraz wyróżniona została Emilka Dąbrowska za piosenkę pt. „Tajemniczy strych”.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych przesłuchaniach! 

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus