logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 29 maja 2024 11:39

Wernisaż Pracowni Rysunku i Malarstwa

Wystawa Pracowni Rysunku i Malarstwa w Złocienieckim Ośrodku Kultury

 

Wczorajsza wystawa Pracowni Rysunki i Malarstwa przyciągnęła liczne grono entuzjastów.

Była to okazja do podziwiania prac młodych, utalentowanych artystów, którzy uczęszczają na zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Świerczek.

Agnieszka Świerczek - przewodniczka młodych artystów, wspólnie z podopiecznymi zaprezentowała prace, które powstały w ramach zajęć w pracowni.
Wystawa jest dowodem tego, jak wiele można osiągnąć dzięki pasji, determinacji i odpowiedniemu wsparciu ze strony doświadczonego nauczyciela.
Każdy z uczestników zajęć włożył wiele serca w swoje dzieła, co było widoczne w różnorodności i jakości prezentowanych prac.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim młodym artystom, którzy regularnie uczestniczą w zajęciach Pracowni Rysunku i Malarstwa.
Ich zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności pod okiem Agnieszki Świerczek zaowocowały powstaniem wielu niezwykłych prac.

Wystawę prac Pracowni Rysunku i Malarstwa można oglądać w Galerii na ścianie Złocienieckiego Ośrodka Kultury przy ul. Połczyńskiej 6 do 17 czerwca. Fotorelacja: E. Kordek
Tekst: J. Mikulec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus