logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:28

Familijny poranek w Złocienieckim Ośrodku Kultury

Bałtycki Teatr Dramatyczny zafascynował publiczność w Złocienieckim Ośrodku Kultury
W minioną niedzielę Złocieniecki Ośrodek Kultury stał się miejscem magicznym, gdyż na jego scenie zawitała Kraina Śpiochów. Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina, jak zawsze, zachwycił i przyciągnął wielu miłośników tego rodzaju rozrywki. To był doskonały sposób na spędzenie czasu z całą rodziną.
Spektakl, który oglądaliśmy, był prawdziwą bajką dla wszystkich. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli na chwilę przenieść się w inny wymiar i cieszyć beztroską podczas oglądania. Wzbudzał różnorodne emocje, elektryzując widzów wpadającymi w ucho piosenkami, zaskakując galerią postaci i kostiumów oraz bogatą scenografią. Młodzi widzowie wyraźnie docenili spektakl, przeżywając przygody bohaterów z dużym zaangażowaniem.
Fabuła, osadzona w Dworze Króla Śpiocha, gdzie wszyscy poddani sypiają długo i smacznie, wciągnęła widzów w magiczne rozmyślania. Wspaniali aktorzy stworzyli niezapomniane postacie, które porwały nas w świat marzeń i wyobraźni.
Spektakl Kraina Śpiochów to nie tylko doskonała rozrywka, ale również ważna lekcja o przyjaźni, odwadze i pokonywaniu trudności. Widzowie opuszczając salę mieli uśmiechy na twarzach i wspomnienia, które będą ich cieszyć przez długi czas.
Dzięki Bałtyckiemu Teatrowi Dramatycznemu nasza niedziela stała się dniem pełnym magii i radości.
Fotorelacja Wioletta Krzemińska
Tekst: J. Mikulec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus