logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 13 grudnia 2023 15:18

Jarmark ŚWIĄTECZNY

Za nami tegoroczny Jarmark Świąteczny ?. Na złocienieckim deptaku w miniony piątek czuć było magiczną atmosferę nadchodzących świąt. Stoiska rękodzielników, rzemieślników i przeróżnych stowarzyszeń, instytucji i kół przyciągały nas zapachami korzennych przypraw, domowych potraw i wyrobów rzemieślniczych, a wzrok przyciągały wykonane ze szczególną dbałością stroiki, ozdoby choinkowe czy skrzaty. Nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom słodkości, słuchał ich prezentowych marzeń i tulił każdego, kto miał na to ochotę. Przy jego chatce dzieci mogły napisać do niego list i potańczyć z elfami w animacyjnych zabawach. Świątecznej magii naszemu jarmarkowi w tym roku dodała karuzela wenecka, która nie dość, że była piękną ozdobą to wywoływała uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.
Dziękujemy wystawcom za obecność i przygotowanie pięknych stoisk.
Za pomoc w organizacji jarmarku serdeczne podziękowania również dla Urzędu Miasta, szczególnie dla Pana Sebastiana Kuropatnickiego kierownika Referatu Promocji i Rozwoju Gospodarczego. Dziękujemy również Zakładowi Gospodarki Mieszkaniowej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Złocieńcu oraz Państwu Piotrowi i Renacie Mazur.
Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych spokoju i odpoczynku.

Tekst: K. Borowczak
Zdjęcia: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus