logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 28 listopada 2023 10:43

Działania młodzieży z powiatu drawskiego na rzecz zmiany

5 grudnia w Złocieńcu w Międzynarodowy Dzień Wolontariatu odbędzie się kolejna edycja Młodzieżowego Forum Wolontariatu dla młodzieży z placówek ponadpodstawowych z całego powiatu drawskiego. Na wydarzenie zapraszają Powiat Drawski, Stowarzyszenie Osada Możliwości oraz Złocieniecki Ośrodek Kultury.

Celem obchodów tego dnia jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie, ich trudu, umiejętności i czasu poświęconego w służbie innym. Celebracja tego dnia w naszym regionie będzie wyrazem podziękowania i uznania za zaangażowanie młodzieży z Powiatu Drawskiego, która decyduje się przeznaczyć swój czas na wspieranie społeczności, w których żyje na co dzień.

Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia w godz. 9.00-14.00 w Kinie Mewa w Złocieńcu.

W programie:

- 9.00-10.30 - prezentacje działań wolontariackich kół młodzieżowych oraz organizacji z powiatu drawskiego

- 11.00-12.30 - warsztaty dla młodzieży z placówek edukacyjnych

- 12.50-14.00 - spektakl teatralny “NIC” młodzieżowego Teatru Uhuru

Spektakl “Nic” jest żartobliwą, quasi-filozoficzną zabawą teatralną i jednocześnie pewnego rodzaju refleksją nad tajemnicą istnienia człowieka, rzeczy materialnych i całego kosmosu.

Wydarzenie otworzą Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszula Ptak, Starosta Drawski Stanisław Cybula oraz Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski.

Wstęp wolny jest możliwy na prezentacje kół młodzieżowych i działań wolontariackich w godz. 9.00-10.30 oraz na spektakl teatralny w godz. 12.50-14.00. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem wiadomości e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli prowadzisz organizację lub inicjatywę społeczną i masz ofertę wolontariatu dla młodzieży, to skontaktuj się ze Stowarzyszeniem Osada Możliwości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt jest dofinansowany przez Powiat Drawski w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus