logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 07 listopada 2023 09:30

Koncert hip-hop’owy

Za nami koncert hip-hop’owy, który odbył się w ramach Muzycznego Piątku. Tym razem naszą scenę przejęli młodzi wykonawcy mieszkający w Złocieńcu.
Dominik SOVA Gudowski przygodę z muzyką zaczął w 2004 roku. Nagrał 3 solowe albumy o treści patriotyczno-historycznej. Utwór "Niepodległość" wraz z teledyskiem zdobył wyróżnienie na XIII edycji Festiwalu Filmowego NNW w Gdyni. Organizator i uczestnik koncertu na głównej scenie podczas 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę na Błoniach Stadionu Narodowego dla przeszło 300 tys. osób. Utwór #MuremZaPolskimMundurem szybko zdobył popularność przekraczając już 500 tys. odsłon na platformie YouTube.
GUZU od paru lat działa pod szyldem Live Now wyznając taką właśnie ideologię. Daleki od cukierkowego brzmienia, skupiający się na dosadnych słowach, aby dotrzeć do każdego. Ostatni projekt to „Trampolina”, który promował singiel z teledyskiem o tej samej nazwie.
FENDI urodził się w Berlinie, ale mieszka w Złocieńcu. Rap robi od 5-6 lat i mega się tym jara.
Ostatnio było o nim cicho, ale wraca i ma zamiar zrobić to z rozmachem.
Tekst: Katarzyna Borowczak
Foto.: Elżbieta Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus