logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 02 czerwca 2023 09:04

Spotkanie muzyczne w Artystycznym ogródku

W majowy wieczór spotkali się twórcy, lokali artyści, miłośnicy kultury i sztuki. W miłej atmosferze przy dźwiękach jazzowo – popowej muzyki celebrowali swój dzień.
Wonky Town – to zespół jazzowo-popowy, choć tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie określić stylistykę muzyczną, w której ów skład się porusza. Złożony z muzyków o ogromnej pasji, niesamowitej charyzmie i nieustannej chęci w rozwoju.

Członków zespołu połączyło wyjątkowe miejsce – Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, której są studentami. Nieustannie szlifują swój warsztat artystyczny pod okiem znakomitych profesorów, aby dostarczać słuchaczom jak najlepszych muzycznych wrażeń.

W repertuarze Wonky Town nie usłyszymy wyłącznie muzyki jazzowej i popowej, ale także utwory nawiązujące do styli muzycznych takich jak bossa nova, blues, funk, fusion. Wykonują również autorskie kompozycje wykorzystujące w sposób kolektywny całe spektrum muzycznych pomysłów i kompetencji nabytych przez lata praktyki na scenie.
Zespół w składzie:
• Zuzanna Kosek – skrzypce
• Michał Giłka – saksofon altowy/sopranowy, band leader
• Maciej Klik – gitara elektryczna
• Maciej Bąk – fortepian, instrumenty klawiszowe
• Marek Krause – gitara basowa
• Michał Chojnacki – zestaw perkusyjny, perkusjonalia

 Foto. Elżbieta Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus