logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 13 maja 2022 11:25

Rodzinnie w KinoSzkoła

Majowe zajęcia w ramach programu KinoSzkoła rozpoczęły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Złocieńcu oraz ze Szkoły Podstawowej w Czaplinku. Tematem prelekcji była rodzina i miłość. Dzieci zastanawiały się czy każda rodzina jest taka sama, czy wszyscy w rodzinie muszą być do siebie podobni i wspólnie doszli do wniosków, że nic nie jest ważniejsze od miłości jaka łączy jej członków. Po prelekcji obejrzeli film „Kacper i Emma jadą w góry”.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Darskowie oraz uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie rozmawiali na temat praw dzieci i dorosłych, a w zobrazowaniu tematu pomógł im fil „Ratunku, zmniejszyłem rodziców”.

Przedszkolaki z Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu uczyli się jak dbać o zwierzęta. I te domowe i te dziko żyjące. Następnie mieli okazję sprawdzić jak z tym tematem poradzili sobie bohaterowie ulubionych bajek z serii „Basia”, „Rodzina Treflików”, „Kaktus i Mały”.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia, które odbędą się w czerwcu w naszym kinie.

 

Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus