logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 14 stycznia 2016 08:42

Sztab nr 3997 - Złocieniec WOŚP 2016!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz zagrała w Złocieńcu. Już od 7 rano 27 wolontariuszy ruszyło w miasto. Do godziny 14.00 mogliśmy spróbować gorącej żołnierskiej grochówki oraz obejrzeć sprzęt wojskowy 2. Brygady Zmechanizowanej Legionów.

Do nieba zabierał nas podnośnik Ochotniczej Straży Pożarnej. Od godziny 17 w sali ZOK rozpoczął się WOŚP-owy koncert z udziałem zdolnej młodzieży. Wiele emocji przyniosła licytacja gadżetów WOŚP oraz prezentów podarowanych przez ludzi o dobrych sercach. Tradycyjnie o godzinie 20 na złocienieckim rynku odpaliliśmy światełko do nieba.
Wielkie podziękowania należą się Burmistrzowi Złocieńca Krzysztofowi Zacharzewskiemu, za pomoc i czynny udział w akcji. Szczególnie dziękuję wszystkim ofiarodawcom darów przekazanych na licytacje.

Dziękuję Złocienieckiemu Ośrodkowi Kultury, bez którego cała impreza nie odbyłaby się. Dziękuję wszystkim wolontariuszom, występującym dzieciom i młodzieży, naszemu prowadzącemu Maciejowi Janikowi, pracownikom Urzędu Miasta w Złocieńcu, 2. Brygadzie Zmechanizowanej Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Policji.

W tym roku Złocieniec przekazuje na konto WOŚP 20 079,23 zł.
Dziękuję serdecznie. Widzimy się za rok.

Szef Sztabu :
Angelika Szczecińska

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus