logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 10 września 2015 08:51

The Bag Lady Theater

Baletnica, która nie może tańczyć dopóki nie odnajdzie swojego serca... Dżentelmen, który szuka swojej ukochanej kobiety... Dziecko, które od najmłodszych lat skupia na sobie wiele uwagi i gejsza, która wykorzystuje prostą bambusową laskę jako flet lub jako narzędzie śmierci w subtelny i delikatny sposób wzbudziły naszą wyobraźnię, tworząc obrazy własnych fantazji i pragnień.

To wszystko i jeszcze więcej zobaczyliśmy dzięki Małgosi Szkandera, hiszpańskiej aktorce polskiego pochodzenia, którą gościliśmy na scenie Złocienieckiego Ośrodka Kultury w środę 9 września.

 

Każdy worek z tworzywa sztucznego w dłoniach aktorki został ożywiony poprzez idealną ekspresję plastyki ciała, tańca i śpiewu. Spojrzenie na historię samotnej kobiety przypomniało nam jak ważne są nasze własne potrzeby. Bag Lady przeniosła nas w podróż i wspomnienia swoich i naszych niespełnionych marzeń.

 

Dziękujemy za każdy szczegół, który sprawił, że ten wieczór był magiczny i za to że rozumiemy się bez słów.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus