logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 09 września 2015 13:31

Twórczy rok z ZOK

Mamy nadzieję, że dobrze wypoczęliście po wakacjach, które w tym roku okazały się bardzo ciepłe i słoneczne. :-)
Czekaliśmy cierpliwie na czas, kiedy spokojnie rozpoczniecie rok szkolny i będziecie znali plany lekcji i jesienne obowiązki. :-)
Czekamy na Was z zajęciami kulturalnymi.

Wśród propozycji mamy specjalnie dla Ciebie zajęcia taneczne dla mamy i dziecka, zespołów tanecznych, aktywnego seniora. Możecie też skorzystać z zajęć zumby, fitnessu, tańca towarzyskiego. Poprowadzą je dla Ciebie Małgorzata Szumlańska, Joanna Lorenc, Katarzyna Maciąg, Marta Gawryłow i Danuta Antosz. :-)
Zapraszamy również do pracowni muzycznej prowadzonej przez Artura Kunasza. :-)
Zajęcia wokalne, które prowadzimy dla zespołów i solistów, umuzykalniające, nauki gry na pianinie przygotowała Wioletta Krzemińska. :-)
Zajęcia ceramiczne i plastyczne oraz rysunek i malarstwo poprowadzi Elżbieta Kordek. :-)
Jeśli myślicie o poprawieniu dykcji, o plastyce ruchu scenicznego to weźcie udział w zajęciach teatralnych prowadzonych przez Wioletę Szczecińską. :-)
A już w najbliższą niedzielę czekamy na Was na Amfiku z pozytywną dawką energii. Będzie to okazja do spotkania i rozmowy oraz do zapisania się na zajęcia. Rozpoczynamy rok kulturalny 2015/2016.

 

rozpoczecie roku kulturalnego 2015 2016 plakat2

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus