logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 11:27

ZOKowskie wokalistki na warsztatach w Czaplinku

Wokalistki ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury w ten weekend, 25-26.04.2015 r, wzięły udział w warsztatach wokalnych w Czaplinku. Organizatorem była grupa pozytywnych ludzi działająca w Loży Kulturalnych Odmieńców.

W warsztatach wzięło udział ponad 40 wokalistów z całego województwa, w tym także nasze wokalistki m.in.: Emilka Dąbrowska, Ania Mazur, Julia Wasiniewska, Magda Krzemińska, Zuzanna Kałamarz oraz Basia Hołubczat wraz ze swoim instruktorem Panią Wiolettą Krzemińską.

W pierwszy dzień podczas warsztatów z Panią Beatą Osytek uczyliśmy się wszystkich podstaw prawidłowego śpiewania i kontrolowania naszego oddechu. Było również rozmowa na temat doboru piosenek i ubioru na scenę z Panem Jarosławem Piątkowskim. Wieczorem integracja, śpiewy i wspólne ognisko.

Drugiego dnia rano śniadanie i zwiedzanie miasta oraz poznanie historii Czaplinka. Potem organizatorzy zabrali warsztatowiczów na rejs łodzią wycieczkową po jeziorze Drawskim. Była to przepiękna wycieczka. O godz. 13.00 uczestnicy warsztatów wzięli udział w koncercie dla mieszkańców Czaplinka, który odbył się na Rynku. Potem wielkie pożegnania i do domu.

Bardzo dziękujemy organizatorom, było cudownie!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus